Na zápisech

Facebook - Prvákoviny do kapsy

  banner-czc

banner-jp

  

 studentskebydleni-banner-na-web

Do zahraničí se zkouškou z angličtiny IELTS

british-council 200x200Plánujete v budoucnu vyjet na Glossary Link Erasmus nebo dokonce pokračovat ve studiu na některé z univerzit v zahraničí? Pak byste měli začít už teď přemýšlet nad zkouškou IELTS. Pro studijní účely je vhodný akademický modul IELTS. Zkoušku si můžete udělat každý měsíc v Praze a každý druhý v Brně. Nepropásněte ale registraci, která se uzavírá 3 týdny před dnem zkoušky.

Celý článek

MediaCall – výdělek po telefonu

Společnost MediaCall, s.r.o., vystupující pod značkou Mediaservis, nabízí služby v oblasti telemarketingových, kurýrních a promotérských služeb. Mezi klienty patří firmy specializující se na bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, vydavatelství a mnohé další oblasti. V současnosti poskytuje služby v call centru v moderních prostorách budovy na Vídeňské 63 s celkovou kapacitou 250 operátorských míst a patří tak mezi největší komerční kontaktní centra v ČR. 

Celý článek

FairList.cz srovnává jazykové kurzy a učitele

FairList.cz je internetový portál, kde můžete srovnávat jazykové kurzy na základě jejich hodnocení od ověřených studentů a absolventů kurzů. Web umožňuje přímo si jazykový kurz zarezervovat a získat tak na něj slevu. Součástí portálu je i blog plný rad, tipů a novinek ze světa jazykového vzdělávání.

 

Celý článek

JDI PRACOVAT! poradí nejen s brigádami

logo color rgbPráce, stáže, brigády – zprávy, rady, tipy, jak se zorientovat v bludišti trhu práce. Vše pro studenty, kteří nechtějí nechat svoji budoucnost budoucností. Abyste nenaletěli, abyste se nezhroutili, abyste dobře vy­brali, abyste z brigády vytěžili maximum. Nejen to radí internetový portál s personální tematikou www.jdipraco­vat.cz. Doporučujeme si jej přidat mezi oblíbené stránky internetového prohlížeče. 

Celý článek