Na zápisech

Facebook - Prvákoviny do kapsy

  banner-czc

banner-jp

  

 studentskebydleni-banner-na-web

Odkazy

Kromě ISu (is.muni.cz), bez něhož by byl student na MU ztracený, se vám mohou hodit následující webové odkazy, které se bezprostředně vztahují k naší univerzitě.

www.muni.cz – Jedná se o oficiální web MU, který přehlednou formou poskytuje informace o celé struktuře univerzity.

www.skm.muni.cz – Na webu Správy kolejí a menz MU naleznete info o stravování, ubytování nebo připojení k netu na jednotlivých kolejích.

lingua.muni.cz – Na této adrese Centrum jazykového vzdělávání MU informuje třeba o možnostech studijního pobytu v zahraničí nebo nabízí běžné či e-learningové jazykové kurzy.

library.muni.cz – Jedná se o virtuální knihovnu MU, která vás provede jednotlivými knihovnami MU. Najdete zde i elektronické katalogy nebo portál elektronických informačních zdrojů.

jdipracovat.cz – Průvodce bludištěm trhu práce. Portál poradí, jak se zorientovat mezi pracovními nabídkami a jak najít ideální brigádu či zkušenost v zahraničí.

obchod.muni.cz – Stránky Obchodního centra MU, přes které si můžete objednat a zaplatit přelepku na ISICa, letní jazykové kurzy, knihy vydané Nakladatelstvím MU nebo výcvikové kurzy tělocviku.

www.bydleni.muni.cz – Hledáte-li bydlení nebo si chcete najít nového spolubydlícího, navštivte tento univerzitní inzertní server. Inzerují zde studeni a zaměstnanci MU.

skas.muni.cz – Na těchto stránkách pravidelně naleznete aktuální info Studentské komory Akademického senátu MU.

info.muni.cz – Na webových stránkách on-line verze měsíčníku MU @muni.cz si máte možnost přečíst nejčerstvější info z univerzitní půdy.

www.lemur.mu – LeMUr aneb studentský portál MU. Informace od studentů pro studenty o dění na univerzitě.

www.video.muni.cz – Nestihli jste přednášku? Nevadí. Na těchto stránkách byste ji měli najít ve formě videa. Na tento web vkládají záznamy přednášek především informatici, v případě dalších fakult zůstává tato služba prozatím podce něna.

www.radior.cz – Webové stránky univerzitního Rádia R, které má základnu na FSS.

czs.muni.cz – Pokud plánujete studijní pobyt v zahraničí, určitě nezapomeňte zabrousit na stránky Centra zahraničních studií MU.

www.mendelmuseum.muni.cz – Jedná se o oficiální stránky Mendelova muzea MU, kde se můžete dočíst třeba o speciálních expozicích, které zrovna muzeum zpřístupnilo.

www.jobchallenge.muni.cz – Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné informace o veletrhu práce Job Challenge, který MU každým rokem organizuje pro vysokoškolské absolventy a studenty.

www.muni.cz/services/supo – Glossary Link SUPO neboli Systém úhrad pohledávek za osobami je váš univerzitní účet, přes který platíte ubytování na kolejích nebo třeba kopírování v knihovně.